Haber

HALİÇ Köprüsü’nde Bırakmama Tartışması Maganda’da Sona Erdi

HALİÇ Köprüsü’nde başlayan yol verme tartışması Vatan Caddesi’ne kadar devam etti. Kendisine yol vermeyen sürücünün yolunu kesen sürücü, küfürler yağdırarak otomobilin camını ve aynalarını kırdı. O anlar ise sürücü tarafından cep telefonuyla saniye saniye kaydedildi.

Olay, dün saat 16.00 sıralarında Vatan Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre Muhammed Ali Ertekin, 34 RM plakalı otomobiliyle Haliç Köprüsü’nden Edirne istikametine seyir halindeyken, emniyet şeridinden gelen ve içinde 2 kişinin bulunduğu 06 BCS 460 plakalı otomobile takılıp kaldı. 4806. Ertekin, kendisini uyaran sürücüyü uyararak yoluna devam etti. Ertekin’i takip eden sürücü, Vatan Caddesi’nde Ertekin’in yolunu kesti. BO Ertekin isimli sürücü, küfür ederek arabasının camını ve aynalarını kırdı. Saldırıya uğrayan Ertekin, cep telefonuyla yaşananları saniye saniye izledi. Sular altında kalan Ertekin, karakola giderek kendisine saldıran sürücüden şikayetçi oldu. Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, sürücü B.Ö.’yü yakaladı. gece Ertekin’e saldıran.

“BU GİBİ MAGANDALAR TRAFİKTEN HARİÇ TUTULMALIDIR”

Saldırıya uğrayan Muhammed Ali Ertekin yaşadıklarını anlattı. Ertekin, “Haliç Köprüsü’nde sağ şeritte seyir halindeyken önümde güvenlik şeridinden bir araç geçti. Yaklaşık 100 metre ileriyi işaret ederek neden yol vermiyorsunuz” dedim. Sağdan geldiğini görmedim.’ İnsanlar yoluma devam etti Vatan Caddesi’ne geldim hiç arkama bakmadım arkadan gelip yine önümü kestiler bu sefer araçtan inip kapımı açtılar beni dövmeye başladılar dövdüler aynamı kırdılar camımı patlattılar plakamı yırttılar şikayet edeceğim dedim nereye şikayet ederseniz gidin hakaret ettiler ben de geldim gerekli mercilere şikayet etmeye geldim yapacağım bu ve benzeri pislikleri trafikten engellemek için elimden geleni yapıyorum.cep telefonumla bakın.aslında birkaç dakika önce çekim yapamadım.arabamın kapısını açıp beni dövdüğü anlar oldu.sonra telefonu içeri aldım elimi çekip çıkardı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu